Kruhový Softbox pro externí blesk RoundFlash™ Ring

2015_02_RoundFlash_01_620px

Modifikátor RoundFlash™ Ring

Snadno složitelný, velice lehký (jen 313g) a perfektně zpracovaný – takový je nový modifikátor světla pro externí blesky značky RoundFlash™ s označením Ring. A co Vám nabídne? Fotografujete portréty či makro? Pak Vás jistě zaujme.

Díky své konstrukci se jedná o ideální náhradu za Ring Flash a přitom pro jeho použití potřebujete jen fotoaparát a jeden externí blesk nasazený na fotoaparátu. Propracovaná konstrukce a uchycení umožňuje nasvítit objekty měkkým světlem s kruhovou charakteristikou, což je ideální pro portréty či makro fotografii.

Jedná se snadno složitelné vybavení – Ring je opatřen magnetickými vzpěrami, které zajistí jeho rychlé a pohodlné složení i rozložení. A v kombinaci s váhou, které je jen 313g a cestovními rozměry, ve složeném stavu má jen 16 x 20cm, se jedná o ideálního pomocníka i do exteriérů.

A jeho poslední výhoda je univerzálnost! Nezáleží jakou značku fotoaparátu používáte či jaký typ a značku blesku vlastníte. Ring je možné použít s kteroukoliv DSLR (Canon, Nikon, Pentax, Samsung, …) s nasazeným externím bleskem. Softbox můžete použít i se samostatným bleskem a využít tak jeho skvělých vlastností kreativním způsobem – viz. fotografie níže.

2015_02_RoundFlash_05_620px

Více informací o této novince naleznete na www.4studio.cz

Fotografie pořízené s pomocí RoundFlash™ Ring:

2015_02_RoundFlash_04_640px Autor: Paweł Bazylewicz

2015_02_RoundFlash_02_640px

Autor: Paweł Bazylewicz

2015_02_RoundFlash_03_640pxAutor: Paweł Bazylewicz

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *