Nissin Di700 Air na obzoru

2015_01_nissin_Di700Air_01

Nissin na svých stránkách zveřejnil informace k nové verzi oblíbeného blesku Di700 s názvem Di700 Air (originální stránka k blesku Di700 Air). Tento blesk bude dodáván ve třech verzích: Canon, Nikon a Sony. Blesk bude mít zabudovaný přijímač pro řídicí systém Nissin Air Commander, s možností tří skupin a až čtyř kanálů. Tento nový systém bude fungovat stejně jako konkurenční systém RT společnosti Canon či Yongnuo – řídící jednotka bude nasazena v sáňkách pro blesk a s bleskem bude komunikovat radiově na frekvenci 2,4GHz. Blesk tak půjde řídit v TTL či manuálně.

Samotný blesk Nissin Di700 Air by se od svého předchůdce Di700 jinak neměl výrazně lišit. Přesnější popis novinky Vám přineseme po jejím vedení na trh a otestování.

Podle oficiálních distributorů budou v nabídce samostatné blesky Di700 Air pro Canon, Nikon i Sony, samostatné řídící jednotky Air Commander pro Canon, Nikon a Sony i zvýhodněný set blesku Di700 Air s Commanderem, rovněž ve verzích pro Canon, Nikon a Sony.

Blesky Nissin lze zakoupit třeba na www.4studio.cz

Verze pro Canon a Nikon by měla být dostupná koncem února (přesný termín upřesníme), verze pro sony by měla být dostupná koncem května 2015.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *