Nissin Di700 Air na obzoru

2015_01_nissin_Di700Air_01

Nissin na svých stránkách zveřejnil informace k nové verzi oblíbeného blesku Di700 s názvem Di700 Air (originální stránka k blesku Di700 Air). Tento blesk bude dodáván ve třech verzích: Canon, Nikon a Sony. Blesk bude mít zabudovaný přijímač pro řídicí systém Nissin Air Commander, s možností tří skupin a až čtyř kanálů. Tento nový systém bude fungovat stejně jako konkurenční systém RT společnosti Canon či Yongnuo – řídící jednotka bude nasazena v sáňkách pro blesk a s bleskem bude komunikovat radiově na frekvenci 2,4GHz. Blesk tak půjde řídit v TTL či manuálně.

Samotný blesk Nissin Di700 Air by se od svého předchůdce Di700 jinak neměl výrazně lišit. Přesnější popis novinky Vám přineseme po jejím vedení na trh a otestování.

Podle oficiálních distributorů budou v nabídce samostatné blesky Di700 Air pro Canon, Nikon i Sony, samostatné řídící jednotky Air Commander pro Canon, Nikon a Sony i zvýhodněný set blesku Di700 Air s Commanderem, rovněž ve verzích pro Canon, Nikon a Sony.

Blesky Nissin lze zakoupit třeba na www.4studio.cz

Verze pro Canon a Nikon by měla být dostupná koncem února (přesný termín upřesníme), verze pro sony by měla být dostupná koncem května 2015.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *